NASZA MISJA

Pragniemy oferować produkty w najniższej cenie i świetnej jakości. Nasze marki posiadają już ugruntowaną pozycję na rynku e-commerce i chętnie dzielimy się tym doświadczeniem z naszymi klientami i kontrahentami. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych klientów. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze kategorie naszych produktów, które podbiły polski rynek.

Meble

W kategorii Meble znajdą Państwo wszystko, co potrzebne by urządzić dom pięknie, modnie i tanio. Meble do przedpokoju, hokery barowe czy krzesła do jadalni. Posiadamy także szeroki wybór mebli do przedpokoju oraz szaf tekstylnych do garderoby. Z pewnością znajdą tutaj Państwo także bardzo wygodne fotele czy praktyczne wieszaki do przedpokoju.

Kuchnia

Piękne i praktyczne dodatki – w tym dziale każdy znajdzie coś dla siebie! Oprócz ułatwiających życie mobilnych półek, różnego rodzaju organizerów i wieszaków znajdziemy tu także kilka doskonałych pomysłów na prezent. Na przykład zestaw barmański, deska do serów czy maszyna do waty cukrowej. 

Krzesła i hokery

Główny produkt, na którym skupiamy swoją uwagę to krzesła i hokery. W milionach domów goszczą krzesła sprzedawane za naszym pośrednictwem. Dążymy do tego, by nasi klienci mogli się cieszyć zarówno wygodą jak i zaoszczędzonymi pieniędzmi. Dbamy, by w naszej ofercie zawsze pojawiały się najnowsze trendy, dzięki czemu nasi klienci mają dostęp do modnych mebli. 

Szafy tekstylne, wieszaki, dodatki do garderoby

Dla wszystkich, którzy dbają o garderobę, GMM Group oferuje szeroki wachlarz szaf tekstylnych i wieszaków. Bez znaczenia, czy często się przeprowadzasz, prowadzisz butik, czy może po prostu planujesz wiosenne porządki w szafie.  „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – ta dewiza jest nam bardzo bliska i pomagamy naszym klientom sprawić, by ich ubrania wizualnie robiły najlepsze wrażenie. Klikając w zdjęcie otworzą Państwo katalog z wieszakami stojącymi, mobilnymi, wieszakami do szafy oraz szaf tekstylnych.

Dziecko

Oferujemy produkty zapewniające zarówno bezpieczeństwo dzieci jak i rozrywkę. 
Kategoria zawiera zrówno bramki ochronne, maty, pufy. Zabawy dostarczą huśtawki, namioty, samochodziki elektryczne i kolorowe kosze na zabawki. 

 

Ogród

Do ogrodu polecamy maty osłonowe, tunele ogrodowe, szklarnie oraz meble z technorattanu. Ponadto liczne przydatne akcesoria, takie jak pergole, siatki cieniujące czy odstraszacze ptaków i zwierząt. W tej kategorii znajdziemy także modne dodatki, takie jak huśtawki i hamaki w stylu boho.