NASZE MARKI

 
Na przestrzeni lat udało nam się stworzyć kilka silnych w Polsce marek. Poniżej znajdą Państwo odnośniki do naszych sklepów internetowych.

Najstarsza z marek założona przez Mirosława Gockowiaka. Istnieje od roku 1985. Producent i importer artykułów do domu i ogrodu na rynku polskim i zagranicznym. Firma Gockowiak ma na koncie wieloletnią współpracę z hipermarketami takimi jak Obi, Castorama, Leroy Merlin oraz Brico Marche.

Sklep internetowy z szerokim asortymentem. Hasło przewodnie to „Wszystko w jednym miejscu” – tu znajdą Państwo niemal wszystko do domu i ogrodu, począwszy od mebli, poprzez elementy wystroju, na zabawkach dla dzieci kończąc.

Najsłynniejsza strona z krzesłami i hokerami w Polsce. Sklep oferuje szeroki wybór asortymentu. Krzesła, hokery, fotele i stoły. To podstawowy element wnętrza, warto zadbać o wybór odpowiedniego stylu i  trwałych materiałów.

 otokrzesla.pl to kolejna silna marka, której celem jest promowanie różnorodnej stylistyki we wnętrzu, od nowoczesnego, przez eklektyczny, po retro. Mamy wszystkie możliwe modele krzeseł, hokerów i foteli!.

 Az Market- czyli szeroki asortyment produktów, „od A do Z”! Znaleźć tu można takie kategorie jak „budowa i remont”, „garderoby”, „dziecko” czy „ogród”.  Marka ma na celu pomoc w urządzeniu całego mieszkania a nawet domu wraz z ogrodem.

 Szeroko rozumiany asortyment dla dzieci. Samochodziki elektryczne, huśtawki, bramki ochronne. Oczywiście w skład oferty wchodzą także zabawki i meble do pokoju dziecięcego.

 Z myślą o najmłodszych domownikach a także ukochanych pupilach powstała marka bramkaoochronna.pl – to tutaj można zakupić zabezpieczenia do domu przed małymi rączkami i wścibskimi noskami. Sklep internetowy o tej samej domenie skupia się na barierkach o różnego rodzaju parametrach.